Nieuwe voorzitter Bns Crisp

Dinsdag 03 juli 2018

Op 5 juni 2018 is Carin Frijters door de leden van Bns Crisp gekozen tot nieuwe voorzitter. Zij volgt in deze functie Yvonne Kleber op.
Nieuwe voorzitter Bns Crisp

Yvonne had reeds eerder aangekondigd haar voorzitterschap neer te leggen. Zij heeft de afgelopen zes jaar de beroepsvereniging geprofessionaliseerd. De kernwaarden van Bns Crisp - verbinden, ondersteunen en informeren - hebben verder vorm gekregen.

 

Nu heeft ze het stokje door gegeven aan Carin Frijters (foto). Met haar visie en enthousiasme is zij volgens Kleber zeker in staat is de organisatie verder naar een volgend niveau te tillen.

Carin Frijters is oprichter van CF retail en RetailTheater, auteur van de boeken ‘Prikkel de Koopknop’ en ‘RetailTheater’. Ze start direct met periode van drie jaar voorzitterschap. Bns Crisp, opgericht in 2009 en gevestigd in De Woonindustrie te Nieuwegein met inmiddels ruim 300 leden, is er voor stylisten die bij willen blijven, die op zoek zijn naar frisse inspiratie, kennis willen opdoen en hun netwerk willen verbreden.
 
Frijters heeft haar sporen verdiend in de retailwereld waarin zij al 33 jaar opereert. Samen met ondernemers werkt zij mee aan het mooier maken van consumentenomgevingen zoals winkels en winkelgebieden. Zij werkte onder meer voor Praxis, Morres Meubel, Chase Concept Store, Kim van Erp badkamers en sanitair en de Bijenkorf.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #crisp, #bnscrisp

Gerelateerd nieuws
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden