Nieuwe vertegenwoordigers PPC

Donderdag 21 september 2017

Het team van de Plinten en Profielen Centrale (PPC) is uitgebreid met twee vertegenwoordigers, een Fries en een Zeeuw: om in Noord-Nederland en België klanten optimaal te kunnen bedienen.
Nieuwe vertegenwoordigers PPC

In augustus startte Jeroen Hermus (foto links) als accountmanager voor de Belgische PPC klanten.

Per 1 oktober treedt Aldwin Dekker (foto rechts) in dienst. Hij gaat PPC vertegenwoordigen in de noordelijke provincies van Nederland. Aldwin is een goede bekende in de parketbranche met zijn 15 jaar ervaring.

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, rozet, bekleding, stofferen, stoffering, ondervloer, ondertapijt, wedstrijd, award, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #plintenprofielencentrale

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden