Nieuwe verlichtingslijn Lonc

Woensdag 17 mei 2017

Lonc Living Products verkoopt meubels en accessoires, maar voegt nu ook verlichting toe aan zijn assortiment; het Haagse bedrijf brengt de vijfzijdige Quintus-lamp.
Nieuwe verlichtingslijn Lonc
Nieuwe verlichtingslijn Lonc Nieuwe verlichtingslijn Lonc Nieuwe verlichtingslijn Lonc Nieuwe verlichtingslijn Lonc

Met de Quintus-serie geeft ontwerper Bas Vellekoop (foto 5) een draai aan de traditionele Japanse lantaarn: een combinatie van zwarte gepoedercoate ribben en een textiele kap, die als vloerlamp of hanglamp kan dienen.

De lamp, die de zachte gloed van een papieren lantaarn geeft, is geschikt voor in huis, maar ook robuust genoeg voor kantoren, vergaderruimten en openbare ruimtes, zoals hotels en restaurants.

Vellekoop: "Met de Quintus krijg je stemmig licht dat door de stof valt, maar ook functioneel licht uit de open onder- en bovenkant. Afhankelijk van de positie van de lamp ontstaat een eindeloze verscheidenheid aan schaduwpatronen, veroorzaakt door het frame en de ribben."

Quintus vloerlampen zijn verkrijgbaar in twee hoogtes, gemonteerd op een vijfzijdige eiken sokkel van 27,2 cm of 45 cm. De totale hoogte is respectievelijk 59,7 of 77 cm. Alle modellen zijn uitgerust met een standaard 230-volt E27-lamphouder en een LED-lamp die zorgt voor een warme, bijna glinsterende gloed.

De Quintus serie wordt begin juni geïntroduceerd tijdens Design District in Rotterdam.

 



Links

www.lonc.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, #lonc, #quintus

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden