Nieuwe verlichting van Umage

Donderdag 06 oktober 2022

De herfst is officieel aangebroken. De dagen worden korter en de avonden donkerder - en wat is een betere tijd om het huis te upgraden met nieuwe verlichting? Dit is de gedachte van Umage Kopenhagen.
Nieuwe verlichting van Umage
Nieuwe verlichting van Umage Nieuwe verlichting van Umage

De Around The World lampenkap is gemaakt van mondgeblazen opaalglas en is door zijn melkwitte kleur en, volgens Umage, betoverende vorm en milde expressie de perfecte aanvulling op elk interieur. Hij is thuis boven de eettafel, of op Umage lichtstatief.

 

In de Omni Table worden vorm en functie verenigd zijn. Het armatuur is gemaakt van geborsteld messing en is een multifunctionele tafellamp met 360 graden licht. De lamp is dimbaar met een knop op de voet van de lamp, en kleine gaatjes in de lichtmodule zorgen voor een bijzonder lichtbeeld. In de lampvoet is een USB-poort verborgen.

 

Technologie en vormen van de natuur ontmoeten elkaar in een functioneel en strak design met de Hazel Branch. De hanglamp is bedoeld om boven de eettafel, het aanrecht of in een vergaderruimte te hangen. Met twee discrete knoppen aan de bovenkant van de lamp kun je zowel de lichttemperatuur als de intensiteit aanpassen aan je specifieke behoeften. Verkrijgbaar in zwart en in wit.



Links

www.umage.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, decoratie, accessoires, verlichting, licht, #umage, #vitacopenhagen

Gerelateerd nieuws
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden