Nieuwe verkoper bij Leoxx

Woensdag 15 april 2020

Leoxx ziet uitdagingen op de hotelmarkt en wapent zich daarvoor met een nieuwe key accountmanager hospitality & Leisure.
Nieuwe verkoper bij Leoxx

De hotelbranche heeft volgens Leoxx de afgelopen jaren een behoorlijke groei doorgemaakt in Nederland. Het bedrijf verwacht dat deze markt bloeiend en boeiend zal blijven, ook vanwege een anderhalvemeter-samenleving. Dit biedt uitdaging en kansen voor architecten en interieurontwerpers.

Voor Leoxx is dat reden geweest om een dedicated salesmanager voor deze markt aan te stellen: John Evenhuis (foto). Hij is sinds maart 2020 aan de slag gegaan voor de onderneming in projectvloeren en interieurproducten uit Houten.

Evenhuis heeft veel ervaring in de hospitalitybranche, onder andere als accountmanager bij Tarkett-Desso en als manager bij diverse hotels.

Volgens recente cijfers van de ING-bank biedt Amsterdam bijna 30% van alle Nederlandse hotelkamers. Rotterdam, Haarlemmermeer, Den Haag en Utrecht groeien flink. De verwachting was dat de omzet in de hotelbranche exclusief prijsstijgingen met 2% zou toenemen in 2020. Wat de impact van de uitbraak van het coronacrisis hierop zal zijn, is onzeker.

Afstand houden en strengere hygiënemaatregelen zullen vragen om een andere manier van inrichten en een nieuwe kijk op gastbeleving. Bijvoorbeeld met printmogelijkheden voor een persoonlijke touch of met producten met antibacteriële eigenschappen die bijdragen aan een gezond binnenklimaat.

 



Links

www.leoxx.nl
www.dessotarkett.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, hospitality, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, directeur, personalia, personeel, #leoxx, #dessotarkett

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Nieuwe agent Wind Nederland
Wilhelmina van Aerssen is de nieuwe agent voor het Belgische stoffenmerk Wind, bekend van onder andere (project)stoffen van linnen.
lees verder
Merkvernieuwing Arturo
Arturo vloersystemen, onderdeel van Uzin Utz, benadrukt totaalbenadering met nieuwe positionering,
lees verder
Ralph Sonnenberg overleden
Ralph Sonnenberg (92), boegbeeld Hunter Douglas, is overleden op 92-jarige leeftijd.
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden