Nieuwe verkoopdirecteur Rauch

Maandag 12 oktober 2020

Vanaf oktober is de verkoopafdeling van Rauch Möbelwerke uitgebreid met een nieuwe man die verantwoordelijk is voor de internationale verkoop.
Nieuwe verkoopdirecteur Rauch
Nieuwe verkoopdirecteur Rauch

De nieuwe sales director international van de Duitse slaapkamerfabrikant Rauch is Markus Jansen (47, foto; Rauch). Hij komt niet uit het meubelvak, maar heeft wel een jarenlange internationale verkoopervaring.

Markus Jansen wordt binnen het verkoopteam, onder de leiding van sinds 1 juli in dienst getreden cco Jochen Arndt (foto 2, rechts: Rauch), vooral verantwoordelijk voor het ontwikkelen van de buitenlandse markt, zo meldt Möbelmarkt. In het verkoopteam zitten verder onder meer Jan-Hendrik Schön (foto 2, links), de international sales manager voor grote klanten, en Andreas Jung (foto 2, midden), de sales manager voor Duitsland.



Links

www.rauchmoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, bedden, ledikanten, kasten, slaap, slaapkamer, personalia, reorganisatie, herstructurering, ontslag, #rauchmoebel

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden