Nieuwe vaktitels voor woonbranche

Donderdag 08 februari 2018

Een nieuwe uitgeverij, Business Content Media, ziet kans om nog vier nieuwe titels in de woonbranche te gaan exploiteren: Interior Business, Bedding Business, Vloeren Business en Home Deco Business.
Nieuwe vaktitels voor woonbranche

De eerste twee titels verschenen begin januari, afgelopen vrijdag de andere twee. Ruim 11.000 ondernemers zouden de bladen hebben ontvangen. Business Content Media stelt daarmee nagenoeg alle ondernemers in de woonbranche te hebben bereikt. Wie in de toekomst verzekerd wil zijn van toezending moet echter wel een abonnement nemen.

Interior Business verschijnt 26 keer per jaar, Home Deco Business, Bedding Business en Vloeren Business zes keer per jaar. Naast de tijdschriften wordt er ook online verslag gedaan, bijvoorbeeld via Instagram of Twitter.

Business Content Media is in december 2017 gestart onder leiding van Richard van der Hak. Na de overname, het faillissement en vervolgens doorstart van zijn vorige werkgever uitgeverij Lakerveld door Vakbladen.com, heeft net als Van der Hak een groot gedeelte van het oorspronkelijke team van Lakervelds' woonbladen (Meubel, Vakblad Slapen, Parketblad, Home & Living en Vakblad voor de Woninginrichter) er voor gekozen om met Business Content Media verder te gaan.

 



Links

www.interiorbusiness.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, uitgever, uitgeverij, meubel, vakblad, woninginrichter, parketblad, home living, slapen, houtwereld, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, buy-out, interior business, bedding business, vloeren business en home deco business, #lakerveld, #vakbladen, #interiorbusiness

Gerelateerd nieuws
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden