Nieuwe topman Zimmer + Rohde

Woensdag 08 mei 2019

Na 36 jaar Zimmer + Rohde heeft topman Andreas Zimmer besloten om een ​​opvolger te zoeken en de verantwoordelijkheid het komende jaar geleidelijk over te dragen.
Nieuwe topman Zimmer + Rohde

Na de aankoop van ADO Goldkante en de voltooiing van de verhuizing van het productie en de logistiek naar Cheb is het een mooi moment om deze stap te zetten, zo stelt Zimmer (foto links; Z+R) in een persbericht.

Opvolger is Torsten Poschardt (50, foto rechts; Z+R), die op 1 mei 2019 is begonnen. Hij zal in een overgangsperiode van ongeveer een jaar stap voor stap de leiding overnemen bij Zimmer + Rohde, onder meer exposant in het ETC Design Center Europe in Culemborg. Zimmer zal daarna nog steeds actief betrokken blijven bij het bedrijf.

Torsten Poschardt werkt al meer dan twintig jaar in de mode- en textielindustrie, onder meer als managing director voor Joop! Herenkleding, Joop! Jeans en René Lezard. Meest recent diende hij als vice president sales van Centraal en Oost-Europa bij Ralph Lauren.



Links

www.ado-goldkante.de
www.zimmer-rohde.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, karpet, vloer, kleed, meubel, bank, fauteuil, zitmeubel, lifestyle, conceptstore, store, winkel, retail, showroom, ceo, managing director, topman, directeur, leiding, personalia, #zimmerrohde, #ado, #adogoldkante, #etcdesigncenter, #etcexpo, #torstenposchardt, #andreaszimmer, #joop!, #ralphlauren

Gerelateerd nieuws
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden