Nieuwe topman Signify

Vrijdag 30 mei 2025

Lichtproducent Signify heeft As Tempelman aangesteld als nieuwe CEO van het bedrijf in september.
Nieuwe topman Signify

Eneco-topman As Tempelman verlaat de onderneming om in september ceo te worden van de Eindhovense lichtproducent Signify (voorheen bekend als Philips Lighting). Dat heeft het energiebedrijf uit Rotterdam woensdag via een persbericht bekendgemaakt.

 

‘Met gemengde gevoelens heb ik besloten een nieuwe professionele uitdaging aan te gaan’, aldus Tempelman in een toelichting op zijn besluit. Hij trad op 20 juli 2020 aan als ceo van Eneco, en bekleedde eerder leidinggevende functies bij Shell in Azië, Europa, het Midden-Oosten en Afrika.

 

Over zijn toekomstige functie zegt Tempelman: ‘Signify is wereldwijd marktleider in verlichting en een echte pionier met meer dan 130 jaar geschiedenis. Ik ben enthousiast om het bedrijf vooruit te leiden.’

 

Eric Rondolat trad vorige maand terug als ceo van Signify. Cfo Željko Kosanović is sindsdien interim-ceo bij het lichtbedrijf. De Fransman Rondolat gaf meer dan een decennium leiding aan de onderneming, die na de afsplitsing van Philips een eigen beursnotering kreeg. Zijn voortijdige vertrek bij Signify volgde op teleurstellende resultaten, mede door tegenvallende verkopen in China en een teruglopende vraag van zakelijke klanten in Europa.

 

 

Bron: Financieel Dagblad



Links

www.signify.com

Tags

nieuws, interieur, ceo, aanstelling, benoeming, directie, verlichting, verlichtingsproducten, collectie, assortiment, armaturen, lichtoplossingen, energiebedrijf, resultaten, geschiedenis, pionier, marktleider, wereldwijd, vertrek, klanten, zakelijk, personalia, #eneco, #signify, #philips, #philipslighting

Gerelateerd nieuws
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden