Nieuwe topman Riviera Maison

Woensdag 03 juni 2020

Edo Beukema is begin juni aangesteld als managing director van Rivièra Maison. In deze rol zal hij naast ceo Henk Teunissen verder werken aan de groei en de transformatie naar een omnichannel organisatie.
Nieuwe topman Riviera Maison

In maart werd bekend dat de beoogde opvolger van Henk Teunissen na een jaar alweer was vertrokken. Interieurketen Rivièra Maison wil nu verder werken aan de toekomst met de komst van Edo Beukema (foto; Linkedin).

Edo is een retailer pur sang. Hij werkte lange tijd bij de Bijenkorf, waarvan de laatste 10 jaar als chief merchandising officer. Vervolgens maakte hij in dezelfde functie de switch naar Galeria Kaufhof (Hudson’s Bay Group).

Henk Teunissen: 'Ik ben bijzonder verheugd met de komst van Edo en ben ervan overtuigd dat we samen een mooi resultaat gaan neerzetten. Ik denk en verwacht dat ik veel van hem kan leren en zie een zonnige toekomst tegemoet.'




Links

www.rivieramaison.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, meubel, zitmeubel, bank, accessoire, tuinmeubel, lamp, licht, verlichting, karpet, spiegel, tuin, outdoor, winkel, keten, formule, personalia, #rivieramaison

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
 
Vraag zonwering verdubbelt
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden