Nieuwe terraszonwering Luxaflex

Zaterdag 27 maart 2021

De outdoor collectie van Luxaflex is uitgebreid met het nieuwe terrasscherm Nova Shade. Het nieuwe cassettescherm zal op termijn de Spectra Nova vervangen.
Nieuwe terraszonwering Luxaflex
Nieuwe terraszonwering Luxaflex Nieuwe terraszonwering Luxaflex

Nova Shade is nieuw in de collectie van Luxaflex® Uutdoor. De elegante Nova Shade heeft een slanke vormgeving en een hoge afwerkingsgraad. Doordat het scherm slechts twee montagepunten bevat, is deze nog makkelijker te monteren dan haar voorganger Spectra™ Nova. Met een maximale breedte van zes meter en een maximale uitval van vier meter biedt het terrasscherm voldoende zonwering voor dagelijks en intensief gebruik. Door de maximale hellingshoek van 60 graden is dit scherm ook ideaal voor op het balkon. Met dezelfde steunen is zowel een wand- als plafondmontage mogelijk.

 

De optionele ledverlichting in de armen en eventueel de voorlijst creëert sfeer op een zomeravond. Voor een nog fraaiere afsluiting is optioneel ook een afdekkap tussen cassette en wand leverbaar.

 

De Nova Shade is verkrijgbaar met alle doeken uit de Luxaflex Outdoor collectie en in alle mogelijke (RAL-)profielkleuren. Door de grote keuze aan doekdessins en cassettekleuren kan de Nova Shade precies naar persoonlijke smaak aangepast worden. Hiermee biedt Luxaflex iedere consument een passende maatwerkoplossing.



Links

www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.luxaflex.nl/producten/buitenzonwering

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, academy, onlinetraining, training, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, terras, outdoor, overkapping, terrasscherm, knikscherm, montage, uitval, screens, novashade, spectra nova, cassette, profiel, luxaflex,#luxaflex, #luxaflexoutdoor, #novashade, #spectranova

Gerelateerd nieuws
 
Kleine schatten
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden