Nieuwe spots Mariska Jagt

Woensdag 04 augustus 2021

Designer Mariska Jagt werkt al jaren samen met Maretti Lighting. Aan haar collectie zijn een aantal nieuwe spots toegevoegd.
Nieuwe spots Mariska Jagt
Nieuwe spots Mariska Jagt Nieuwe spots Mariska Jagt

Mariska Jagt zoekt met haar verlichtingsontwerpen volgens Maretti Lighting de delicate spanning op tussen materiaal en vorm. Net als in haar interieurontwerpen zorgt ze voor balans tot in de kleinste details. Nieuw in haar verlichtingscollectie zijn de Flare en Scope opbouwspots.

 

De Flare square en Flare round hebben volgens de producent een sereen ontwerp gecombineerd met innovatieve, maar onzichtbare techniek. Datzelfde geldt voor de 3-fase Scope railspot; technisch vernuft in een strakke vormgeving, met een subtiele gouden rand als elegant signatuur van Jagt.

 

Ook bij Maretti Lighting gaan mensen op vakantie. Gedurende de zomerperiode kunnen bestellingen daarom iets langer op zich laten wachten. Het hoofdkantoor blijft echter gewoon open tijdens kantooruren. Tot slot zijn diverse kronen van Maretti Lighting in de aanbieding, de kroon is volgens het bedrijf niet zomaar een lamp, maar een waar styling item en vaak zelfs de blikvanger in het interieur.

 

Maretti Lighting heeft een showroom in het ETC Design Center Europe, hier vindt op 20 en 21 september opnieuw de ETC Design Experience plaats.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.maretti.com
www.mariskajagt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, outdoor, tuinverlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, Piet Boon, Marcel Wolterinck, Eric Kuster, Jan des Bouvrie, Mariska Jagt, maretti, #jandesbouvrie, #erickuster, #marcelwolterinck, #pietboon, #mariskajagt, #bubble, #tulip, #maretti, #etcdesigncenter, #etcdesignexperience, #etcexpo, #mastersofLXRY

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden