Nieuwe site Loeksgoed

Maandag 06 juli 2015

Wel genomineerd, maar net niet Viia-agent van het jaar geworden. Dat ligt echter niet aan de nieuwe site, die 'looks good'!
Nieuwe site Loeksgoed
Nieuwe site Loeksgoed Nieuwe site Loeksgoed Nieuwe site Loeksgoed Nieuwe site Loeksgoed

Directeur Loek Snijders heeft de site uiteraard gebruikt om zijn merken te presenteren. Dat zijn op dit moment nog niet erg bekende namen, maar dat wil hij natuurlijk gaan veranderen.

Colé is een Italiaans meubellabel met design stoelen, tafels en kasten, Massproduction (met bijzonder sober vormgegeven massaproducten) komt uit Zweden en Midi is een fabrikant uit Barcelona, met tafels en kasten, maar ook tuinmeubelen. Daarnaast vertegenwoordigt Snijders nog Italiaanse verlichting met de naam Tato.

De producten zijn voor zowel de particulier als zakelijke markt geschikt. Hierbij staan enkele voorbeelden, maar natuurlijk staat er op de nieuwe site nog veel meer moois!



Links

www.loeksgoed.nl
www.coleitalia.it
www.massproductions-online.com
www.sistema-midi.com
www.tatotato.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, inrichting, agent, vertegenwoordiging, vereniging, viia, verkiezing, winnaar, meubel, verlichting, tuin, buiten, outdoor, kast, tafel, stoel, residentieel, particulier, zakelijk.

Gerelateerd nieuws
 
Calia Italia Milaan preview
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Aplomb krijgt wandvariant
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden