Nieuwe showrooms Henge

Donderdag 04 februari 2021

Henge heropent de monobrandruimte in Beiroet en kondigt de opening aan van een compleet nieuwe showroom in België, samen met partner Obumex.
Nieuwe showrooms Henge
Nieuwe showrooms Henge Nieuwe showrooms Henge

Het Italiaanse designbedrijf Henge opent een nieuwe showroom in Gent en kiest voor Obumex als partner. Obumex, opgericht in 1960, is uitgegroeid van een eenvoudig familiebedrijf tot een dynamische organisatie met meer dan 100 medewerkers. Het bedrijf is gespecialiseerd in keukens en interieurs op maat en kan nu dus ook de door Henge ontworpen meubels aanbieden. In de showroom van Obumex (foto 1 en 2) wordt een ruimte volledig aan Henge gewijd.

 

Henge kondigt samen met Maison Zen de heropening aan van de vlaggenschipshowroom in Beiroet (foto 3), na de tragische explosie in augustus, in een volledig gerenoveerde ruimte. In de flagshipstore van 500 m2 presenteert Henge de collectie iconische stukken ontworpen door Massimo Castagna, de creatief directeur van het merk. Gelegen op een verhoogde positie boven de stad, geniet de showroom van een prachtig uitzicht over de baai. Deze heropening is volgens Henge een belangrijke boodschap, een boodschap van kracht om de wedergeboorte van de stad aan te moedigen door middel van de cultuur, kunst en schoonheid die dit land altijd hebben onderscheiden.



Links

www.henge07.com
www.obumex.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, stoel, fauteuil, bank, tafel, bed, designmeubel, opening, showroom, #henge, #obumex

Gerelateerd nieuws
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden