Nieuwe showroom Mecam Group

Dinsdag 10 februari 2026

De Mecam Group heeft in Beusichem een vernieuwde showroom geopend, waar het Belgische meubelbedrijf zich nadrukkelijk richt op de Nederlandse markt. Hier krijgen vooral de merken Neo-Style en Ligna een prominente plek.
Nieuwe showroom Mecam Group

Volgens de organisatie in Beusichem is de toonzaal als showroom een laagdrempelige presentatie voor Nederlandse retailers die niet altijd aanwezig zijn op beurzen of huisshows in België. Hier worden zowel bestaande modellen als recente introducties getoond, waaronder noviteiten die eerder op Meubelbeurs Brussel werden gepresenteerd.

 

Binnen de Mecam Group sluit Neo-Style volgens accountmanager Ivo Meerts het sterkst aan bij de Nederlandse consument. De collectie bestaat relatief vaak uit compactere zitmeubelen, afgestemd op de woonruimte in veel Nederlandse woningen. Een van de modellen waarop de groep nadrukkelijk inzet is de Loft, die volgens marketingverantwoordelijke Jolien Monnissen in Nederland al goed presteert. Het model combineert een luchtige uitstraling met een relaxmechaniek, iets wat in compactere banken minder gebruikelijk is.

 

Ook de Rambo krijgt een plek binnen Neo-Style voor de Nederlandse markt. In België wordt dit model onder Mecam gevoerd, maar voor Nederland is gekozen voor Neo-Style vanwege de bekendheid van dat merk in de retail.

 

Naast de showroomopening kijkt Mecam Group vooruit naar internationale zichtbaarheid. De groep staat dit jaar voor het eerst met Mecam op de Salone del Mobile in Milaan, samen met zustermerk Indera. Volgens het bedrijf zal daar een gezamenlijke stand worden ingericht met meerdere opstellingen. Ook kondigt Mecam Group alvast de volgende huisshow aan, die gepland staat op 1, 2 en 3 juni.

 

De vernieuwde toonzaal bevindt zich aan de Klassenburgerstraat 3 in Beusichem, aan de overzijde van de voormalige showroomlocatie. Daarmee sluit het bedrijf een periode van tien jaar af op de oude plek en start het met een nieuwe presentatieomgeving voor de Nederlandse markt.



Links

www.mecamgroup.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, #mecam, #neostyle, #indera

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden