Nieuwe PVC collectie

Dinsdag 12 maart 2024

De Plinten en Profielen Centrale (PPC) introduceert de nieuwste toevoeging aan het merk Otium at Home: de innovatieve PVC Vloerenlijn.
Nieuwe PVC collectie
Nieuwe PVC collectie Nieuwe PVC collectie Nieuwe PVC collectie

Otium at Home, het vorig jaar geïntroduceerde merk van De Plinten en Profielen Centrale (PPC), kondigt de lancering aan van een collectie PVC vloeren. Deze toevoeging aan hun productlijn betekent een uitbreiding, naast de laminaat- en entreematcollecties.

 

De Dryback- en SPC Rigid-series hebben een toplaag van 0,55 mm en bieden natuurgetrouwe en tastbare hout- of steenstructuren en een ultra matte uitstraling. Er is keuze uit 14 unieke houtdecors, in zowel plank als visgraat, en vier tegeldecoren, in zowel klik- als plakvarianten. Deze volgens PPC krasbestendige en onderhoudsvriendelijke vloeren, ideaal voor vloerverwarming en -koeling, zijn direct uit voorraad leverbaar.

 

Operationeel directeur van PPC Danny Benschop: 'We blijven ons inzetten voor het bieden van hoogwaardige, betaalbare oplossingen voor de moderne woonruimte. Ons assortiment, inclusief de geliefde laminaatseries en functionele entreematten, weerspiegelt onze toewijding aan kwaliteit, stijl en comfort.'

 

Ook duurzaamheid is belangrijk voor dit merk. Dit wordt onderstreept door een uitgebreid assortiment aan duurzaamheids- en kwaliteitscertificaten. Deze certificaten bevestigen hun toewijding aan milieuvriendelijke praktijken en het hanteren van hoge kwaliteitsnormen. Bovendien ondersteunt Otium at Home de organisatie Trees for All door bomen te planten voor een bepaalde verkochte hoeveelheid vierkante meters van hun laminaat- en PVC vloeren. Hoeveel dat is wordt overigens niet gemeld.



Links

www.otiumathome.com
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.treesforall.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, laminaatvloeren, entreematten, collectie, nieuw, uitbreiding, mat, krasbestendig, waterbestendig, onderhoud, modern, hoogwaardig, kwaliteit, certificaten, uitbreiding, duurzaamheid, planeet, planten, bomen, #otiumathome, #plintenenprofielencentrale, #treesforall, #trees4all

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden