Nieuwe Pronto-winkels in Sliedrecht en Roermond

Maandag 19 december 2016

In oktober en november zijn er winkels van de formule Pronto Wonen geopend op de woonboulevards in Sliedrecht en Roermond. De formule heeft nu 33 vestigingen.
Nieuwe Pronto-winkels in Sliedrecht en Roermond

Pronto Wonen maakt onderdeel uit van de Internationale Meubel Groep (IMG) uit Etten-Leur. Voor 2017 is verdere uitbreiding met nog eens vier winkels gepland.

Benjamin Roobol is één van deze ondernemers en eigenaar van de nieuwe Pronto Wonen winkel in Sliedrecht. Voor Roobol betekent deze winkel een aanvulling op zijn vestigingen van Pronto Wonen in Naaldwijk, Spijkenisse en Utrecht. “Pronto Wonen is een formule die gedragen wordt door de ondernemers, met een sterke retailservice-organisatie erachter. Pronto Wonen rendeert goed en is voortdurend in beweging.”, aldus Roobol.

Ondernemers Bert Vriens en Ralph Maas openden hun nieuwe winkel op het Retailpark in Roermond, net nadat zij de Pronto Wonen winkel in Tilburg hebben verplaatst en volledig vernieuwd. “Roermond is een échte winkelstad voor het zuiden van het land met veel bedrijvigheid. Pronto Wonen staat voor sfeer, gezelligheid en goede, trendy producten voor een prima prijs.”

Rob van Drunen, eindverantwoordelijk voor de woonformules binnen IMG, is blij met de nieuwe winkels. “Ik feliciteer beide ondernemers van harte met hun uitbreidingen."

 



Links

www.i-m-g.nl
www.prontowonen.nl
www.roobol.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer, overname, fusie, samenwerking, aandeel

Gerelateerd nieuws
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden