Nieuwe Pronto-winkels in Sliedrecht en Roermond

Maandag 19 december 2016

In oktober en november zijn er winkels van de formule Pronto Wonen geopend op de woonboulevards in Sliedrecht en Roermond. De formule heeft nu 33 vestigingen.
Nieuwe Pronto-winkels in Sliedrecht en Roermond

Pronto Wonen maakt onderdeel uit van de Internationale Meubel Groep (IMG) uit Etten-Leur. Voor 2017 is verdere uitbreiding met nog eens vier winkels gepland.

Benjamin Roobol is één van deze ondernemers en eigenaar van de nieuwe Pronto Wonen winkel in Sliedrecht. Voor Roobol betekent deze winkel een aanvulling op zijn vestigingen van Pronto Wonen in Naaldwijk, Spijkenisse en Utrecht. “Pronto Wonen is een formule die gedragen wordt door de ondernemers, met een sterke retailservice-organisatie erachter. Pronto Wonen rendeert goed en is voortdurend in beweging.”, aldus Roobol.

Ondernemers Bert Vriens en Ralph Maas openden hun nieuwe winkel op het Retailpark in Roermond, net nadat zij de Pronto Wonen winkel in Tilburg hebben verplaatst en volledig vernieuwd. “Roermond is een échte winkelstad voor het zuiden van het land met veel bedrijvigheid. Pronto Wonen staat voor sfeer, gezelligheid en goede, trendy producten voor een prima prijs.”

Rob van Drunen, eindverantwoordelijk voor de woonformules binnen IMG, is blij met de nieuwe winkels. “Ik feliciteer beide ondernemers van harte met hun uitbreidingen."

 



Links

www.i-m-g.nl
www.prontowonen.nl
www.roobol.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer, overname, fusie, samenwerking, aandeel

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden