Nieuwe naam inkoopcentra Venlo

Woensdag 08 december 2021

Tica en Trends & Trade gaan verder onder één naam: Tica Trends & Trade, gevestigd in Venlo. Fashion Extras gaat verdre als Tica Concept Store.
Nieuwe naam inkoopcentra Venlo

De grote B2B inkoopcentra in Venlo gaan verder onder één naam. Tica en Trends & Trade heten voortaan: Tica Trends & Trade. Hierbij dient Trends & Trade als ‘ondertitel’ om de eerstvolgende jaren herkenbaar te blijven bij de grote groep ondernemers die sinds jaar en dag zijn inkopen in Venlo doet. Fashion Extras gaat verder als Tica Concept Store. Om de groei die Tica en Trends & Trade naar eigen zeggen de laatste jaren doormaakte online en buiten de grenzen van Nederland voort te zetten, is besloten verder te gaan als één merk met een vernieuwde uitstraling.

 

'Onze visie is dat iedereen onderscheidend kan zijn. Bij Tica Trends & Trade kopen winkeliers, stylisten, horecaondernemers en onder andere projectinrichters in de cash & carry’s waar ruim 300 merken hun collecties presenteren. Precies die items die voor hen onmisbaar zijn nemen ze per stuk mee, er is geen minimale afname. Stel dat hier op een dag 50 bloemisten inkopen, zij gaan aan het einde van de dag allemaal met een andere selectie artikelen door de kassa,' zegt commercieel directeur Rogier Uivel.

'Maar onze ambities rijken verder dan de cash & carry's waar we bekend mee zijn. Wij willen onze succesformule uitbreiden en daarvoor is verandering van spijs nodig.'

 

Vanaf januari wordt de nieuwste voorjaarstrend gepresenteerd en dat gaat gepaard met een feestelijk ontvangst van alle bezoekers op 3 en 4 januari op de locaties. Net als de vele trends de afgelopen jaren is deze trend door het eigen stylistenteam ontwikkeld en vastgelegd met producten uit de cash & carry. Dit keer geheel in het teken van de nieuwe uitstraling van Tica Trends & Trade. 'Geen doorsnee huis-, tuin- en keukentrend; des te meer een inspiratie voor ondernemers in de lifestylebranche die net als Tica Trends & Trade streven naar (nog) meer succes!'



Links

www.tica.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, samenwerken, #tica, #trendsandtrade, #fashionextras, #venlo, #ticatrendandtrade

Gerelateerd nieuws
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Wet flexwerk slecht uitgewerkt
Brancheorganisaties in Nederland waarschuwen dat Wetsvoorstel flexwerk goede bedoelingen heeft, maar slecht is uitgewerkt
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden