Nieuwe naam inkoopcentra Venlo

Woensdag 08 december 2021

Tica en Trends & Trade gaan verder onder één naam: Tica Trends & Trade, gevestigd in Venlo. Fashion Extras gaat verder als Tica Concept Store.
Nieuwe naam inkoopcentra Venlo

De grote B2B inkoopcentra in Venlo gaan verder onder één naam. Tica en Trends & Trade heten voortaan: Tica Trends & Trade. Hierbij dient Trends & Trade als ‘ondertitel’ om de eerstvolgende jaren herkenbaar te blijven bij de grote groep ondernemers die sinds jaar en dag zijn inkopen in Venlo doet. Fashion Extras gaat verder als Tica Concept Store. Om de groei die Tica en Trends & Trade naar eigen zeggen de laatste jaren doormaakte online en buiten de grenzen van Nederland voort te zetten, is besloten verder te gaan als één merk met een vernieuwde uitstraling.

 

'Onze visie is dat iedereen onderscheidend kan zijn. Bij Tica Trends & Trade kopen winkeliers, stylisten, horecaondernemers en onder andere projectinrichters in de cash & carry’s waar ruim 300 merken hun collecties presenteren. Precies die items die voor hen onmisbaar zijn nemen ze per stuk mee, er is geen minimale afname. Stel dat hier op een dag 50 bloemisten inkopen, zij gaan aan het einde van de dag allemaal met een andere selectie artikelen door de kassa,' zegt commercieel directeur Rogier Uivel.

'Maar onze ambities rijken verder dan de cash & carry's waar we bekend mee zijn. Wij willen onze succesformule uitbreiden en daarvoor is verandering van spijs nodig.'

 

Vanaf januari wordt de nieuwste voorjaarstrend gepresenteerd en dat gaat gepaard met een feestelijk ontvangst van alle bezoekers op 3 en 4 januari op de locaties. Net als de vele trends de afgelopen jaren is deze trend door het eigen stylistenteam ontwikkeld en vastgelegd met producten uit de cash & carry. Dit keer geheel in het teken van de nieuwe uitstraling van Tica Trends & Trade. 'Geen doorsnee huis-, tuin- en keukentrend; des te meer een inspiratie voor ondernemers in de lifestylebranche die net als Tica Trends & Trade streven naar (nog) meer succes!'



Links

www.tica.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, samenwerken, #tica, #trendsandtrade, #fashionextras, #venlo, #ticatrendandtrade

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden