Nieuwe meubel én modewinkel

Donderdag 30 juli 2015

Op 22 augustus 2015 opent Chantal Peeters een nieuwe winkel in mode én meubels: Stijl Men en Stijl Fine Living by Flinders. Hiermee ontstaat een combinatie van mode én meubilair in één winkel. Een nieuwe trend?
Nieuwe meubel én modewinkel

Chantal Peeters (tweede van links op foto), eigenaar van Stijl Maastricht/Wyck, wil met deze combinatie van mode en interieur blijven vernieuwen en verrassen. Het concept sluit bovendien aan op de visie van woonwinkel Flinders (rechts op foto directeur Geert-Jan Smits), die al eerder een brug sloeg tussen interieur en horeca door middel van de lancering van het concept Design Café.

De uitwerking en styling van het concept is verzorgd door de in Dubai gevestigde Designer & Art director Esra Lemmens.

De woonwinkel wordt gevestigd op de eerste verdieping van het pand aan de Wycker Brugstraat 52 en heeft een oppervlakte van 160m2 met uitsluitend Scandinavische labels als Hay, Muuto, &tradition en Ferm Living.
Flinders heeft momenteel vier cafés in Amsterdam, Hilversum en Groningen en een winkel in Zaandam. Er werken momenteel 30 medewerkers. Door de samenwerking met Stijl slaat het bedrijf ook in het zuiden van het land de vleugels uit.



Links

www.flinders.nl
www.welovestijl.com
www.esralemmens.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, design, meubel, woonaccessoire, accessoire, bedtextiel, online, e-commerce, retail, winkel, mode

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden