Nieuwe matras start-ups: Eve & Muun

Donderdag 14 januari 2016

Weer zijn er online matrassenleveranciers gestart. In februari vorig jaar opende het Britse Eve een Duits webfiliaal en daarna werd het Duitse Muun gelanceerd.
Nieuwe matras start-ups: Eve & Muun

Deze komen dus naast eveneens relatief jonge nieuwkomers als Tuftandneedle.com, Casper.com, Brunobett.de en zeer recent ook Made.com/one. Er zijn er dus ineens vele e-commerce start-ups met het 'één matras fits all'-concept actief. Veel webshops lijken overigens verdacht veel elkaar.

Eve is bijna een jaar geleden in Londen opgericht door Jas Bagniewski (links, ex-Zalando NL en mede-oprichter Groupon UK), James Fryer (midden), Cuba Wieczorek (rechts).
De Eve matras is een combinatie van visco schuim en latex en heeft een verkoopsprijs van € 450 (90 x 200 cm). Het is alleen online beschikbaar en kan worden getest tot 100 dagen. De logistiek wordt vanuit Londen aangestuurd.

Het bedrijf heeft in een eerste financieringsronde € 3,5 miljoen euro kapitaal opgehaald van beleggers Octopus Ventures en DN Capital, zo meldt MöbelKultur. Een schijntje overigens in vergelijking met met het kapitaal dat het Amerikaanse Casper.com ($ 55 miljoen!) halverwege vorig jaar tot z'n beschikking kreeg van investeerders als Hollywood-sterren Ashton Kutcher, Leonardo DiCaprio en Tobey Maguire en Maroon 5-muzikant Adam Levine.




Links

www.brunobett.de
www.brunomatras.nl
www.casper.com
www.evemattress.de
www.made.com/one/
www.made.com
www.muun.co
www.tuftandneedle.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop

Gerelateerd nieuws
Auping neemt Kuperus over
Auping neemt Kuperus bedden over en verstevigt zo de positie in het premium segment van de slapenmarkt.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden