Nieuwe matras start-ups: Eve & Muun

Donderdag 14 januari 2016

Weer zijn er online matrassenleveranciers gestart. In februari vorig jaar opende het Britse Eve een Duits webfiliaal en daarna werd het Duitse Muun gelanceerd.
Nieuwe matras start-ups: Eve & Muun

Deze komen dus naast eveneens relatief jonge nieuwkomers als Tuftandneedle.com, Casper.com, Brunobett.de en zeer recent ook Made.com/one. Er zijn er dus ineens vele e-commerce start-ups met het 'één matras fits all'-concept actief. Veel webshops lijken overigens verdacht veel elkaar.

Eve is bijna een jaar geleden in Londen opgericht door Jas Bagniewski (links, ex-Zalando NL en mede-oprichter Groupon UK), James Fryer (midden), Cuba Wieczorek (rechts).
De Eve matras is een combinatie van visco schuim en latex en heeft een verkoopsprijs van € 450 (90 x 200 cm). Het is alleen online beschikbaar en kan worden getest tot 100 dagen. De logistiek wordt vanuit Londen aangestuurd.

Het bedrijf heeft in een eerste financieringsronde € 3,5 miljoen euro kapitaal opgehaald van beleggers Octopus Ventures en DN Capital, zo meldt MöbelKultur. Een schijntje overigens in vergelijking met met het kapitaal dat het Amerikaanse Casper.com ($ 55 miljoen!) halverwege vorig jaar tot z'n beschikking kreeg van investeerders als Hollywood-sterren Ashton Kutcher, Leonardo DiCaprio en Tobey Maguire en Maroon 5-muzikant Adam Levine.




Links

www.brunobett.de
www.brunomatras.nl
www.casper.com
www.evemattress.de
www.made.com/one/
www.made.com
www.muun.co
www.tuftandneedle.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop

Gerelateerd nieuws
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden