Nieuwe marketingmanager Luxaflex

Woensdag 01 juni 2022

Steffie van der Velde (33) is met ingang van vandaag gestart als marketingmanager bij Luxaflex Nederland.
Nieuwe marketingmanager Luxaflex

De afgelopen jaren deed Van der Velde (33) veel marketingervaring op aan bureau- en klantzijde bij diverse bedrijven, zoals Allianz Direct, Philips Lighting en Eneco Groep. Die brede kennis van marketingcommunicatie en branding in zowel de zakelijke als de consumentenmarkt maakt haar volgens Luxaflex de ideale kandidaat.

 

Kees Commijs, directeur Luxaflex Nederland: 'Met Steffie hebben we gekozen voor een allround professional, die ons team en het merk Luxaflex® met nieuwe inzichten verder vooruit zal helpen.'

 

Steffie van der Velde (foto): 'Luxaflex is en blijft voor consumenten en dealers hét toonaangevende merk op het gebied van raamdecoratie en zonwering. Ik kijk uit naar deze nieuwe uitdaging. Samen met mijn team bouw ik graag verder aan dat oersterke merk. Ik ben er trots op om een bijdrage te gaan leveren aan het verder uitbouwen van de relaties en marketing activiteiten richting dealers en consumenten.'

 

Steffie is de opvolger van Jaap-Jene Langevoord die 31 maart Luxaflex, onderdeel van het recent door 3G overgenomen Hunter Douglas, na 6 jaar heeft verlaten voor een functie bij een ander bedrijf.



Links

www.luxaflex.nl

Tags

nieuws, interieur, raambekleding, marketing, manager, nieuw, ervaring, jaloezie, gordijn, vouwgordijn, duette, silhouette, plissé, verticaal, transparant, stof, #luxaflex, #keescommijs, #steffievandervelde

Gerelateerd nieuws
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Retourbeleid gordijnen
Het gordijnenmerk A house of happiness van Royal Vriesco start met een duurzaam retourbeleid voor gordijnen.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden