Nieuwe managing director Nolte

Woensdag 10 juli 2024

Oliver Bialowons heeft zijn functie als managing director van Nolte Möbel neergelegd en zal de insolventieprocedure begeleiden als managing director van Nolte Industrieholding. Jan Paschen is per 1 juli benoemd tot zijn opvolger.
Nieuwe managing director Nolte

Nolte Möbel bevindt zich in een moeilijke periode, dit is al het geval sinds Oliver Bialowons de leiding nam in 2019. Daarvoor was vooral het jaar 2016 vol ellende voor het bedrijf geweest. Maar Bialowons slaagde er naar eigen zeggen in om het bedrijf in eerste instantie te stabiliseren, maar toen volgde een crisisperiode door het coronavirus en productie- en fabriekssluitingen in 2020, 2021 en 2022.

 

In 2022 begon de oorlog in Oekraïne, gevolgd door enorme verstoringen van de waarde- en toeleveringsketens, een sterke stijging van de inflatie en een ongekende inzinking van de vraag. Dit alles leidde ertoe dat Nolte in februari van dit jaar een insolventieprocedure moest openen. De productie kan echter doorgaan.

 

Volgens curator Steffen Rauschenbusch heeft Bialowons de insolventieprocedure tot nu toe 'zeer coöperatief en professioneel' begeleid. Hij kijkt nu uit naar de samenwerking met Jan Paschen. 'Ik kan u, onze klanten, verzekeren dat de inspanningen om Nolte Möbel weer klaar te maken voor de toekomst zonder beperkingen zullen worden voortgezet'.



Links

www.nolte-moebel.de

Tags

nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, fabrikant, industrie, gestoffeerd, meubelsector, woonkamer, slapen, slaapkamer, meubilair, project, kantoor, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, verlies, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, sluiting, #failliet, #noltemoebel

Gerelateerd nieuws
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden