Nieuwe manager Intr

Maandag 15 juni 2020

Vloer- en raamafwerkingsgroothandel Intr uit Deventer krijgt een nieuwe commercieel manager, afkomstig van een franchisegever uit de branche.
Nieuwe manager Intr

Jacob Mink zal per 1 augustus starten als commercieel manager bij Intr, voorheen Bosgoed en Forinn. Binnen Intr zal Jacob verantwoordelijk worden voor het langdurige commerciële beleid en key-accounts.

Hij heeft ruime ervaring in de woninginrichting, meubel- en retailbranche. Jacob was hiervoor werkzaam als business development manager en formule manager bij Concept & Companies, bekend van de formules Otak, Colors@Home en Voor Verf & Wonen.



Links

www.colorsathome.nl
www.concepts-companies.nl
www.intr.nl
www.otak.nl
www.voorverfenwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, tegel, stoffering, egalisatie, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, groothandel, grossier, personalia, #colorsathome, #concepts-companies, #intr, #otak, #voorverfenwonen

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
 
Sterk 2e kwartaal Interface
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden