Nieuwe legvoorschriften vloeren

Zaterdag 15 februari 2020

Vloerenleggers opgelet! Jullie mening wordt gevraagd om te komen tot een nieuwe versie ter vervanging van de huidige Legvoorschriften Parket uit 2012.
Nieuwe legvoorschriften vloeren

De vorige Legvoorschriften Parket uit 2012 zijn nog tot stand gekomen onder auspiciën van het toenmalige Hoofdbedrijfschap Ambachten. In de nieuwe versie moeten de laatste technische inzichten voor het leggen van houten-, kurk-, laminaat- en pvc-vloeren en het bekleden van trappen verwerkt gaan worden.

De Vakgroep Parket van de branchevereniging voor klussenbedrijven Vlok nam hiervoor tijdens de vakbeurs Incoda 2019 het initiatief voor. Vervolgens is hiervoor in samenwerking met Marjan Spronk (Inretail), Walter Esch (Platform Parketbranche), Charles van Kesteren (Parket Alliance) en Kees Huisman (Vlok Vakgroep Parket) de Projectgroep Legvoorschriften 2020 opgericht.

De huidige Legvoorschriften Parket zijn te vinden op de site www.legvoorschriften.nl. Alle vakmensen worden opgeroepen om via deze site vóór 29 maart suggesties te doen voor verbetering.

Deskundigen starten in april met het verwerken van de binnengekomen suggesties. Het is de bedoeling om de nieuwe Legvoorschriften via een 'mobiel-vriendelijke' website tijdens de komende Interieur Collectie Dagen (Incoda) van 13-15 september 2020 in Gorinchem te presenteren.

P.S. 30-03-2020: Vanwege de corona-crisis is de inschrijftermijn is verlengd naar 1 juni.



Links

www.incoda.nl
www.inretail.nl
www.legvoorschriften.nl
www.parketalliance.nl
www.platformparketbranche.nl
www.vlok.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, brancheorganisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, inretail, geschillen, geschillencommissie, consumentenbond, radar, garantie, zekerheid, aanbetaling, winkel, shop, webwinkel, webshop, online, organisatie, belang, vereniging, informatie, portaal, arbeid, pensioen, regeling, omstandigheden, vloer, parket, leggen, stofferen, plaatsen, pvc, lvt, vinyl, laminaat, hout, kurk, #incoda, #inretail, #legvoorschriften, #parketalliance, #platformparketbranche, #vlok

Gerelateerd nieuws
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
Aandacht voor ontwerp vloerkleden
De vloerkledenspecialist Volero introduceert designcollectie Rooted tijdens Dutch Design Week.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden