Nieuwe koers Trade Mart Utrecht

Donderdag 09 januari 2025

Trade Mart Utrecht, onderdeel van Koninklijke Jaarbeurs, kiest vanaf 2026 voor een dynamisch beursmodel. Met onder meer nieuwe vakbeurzen voor de segmenten Jewels & Watches en Kitchen & Design.
Nieuwe koers Trade Mart Utrecht

Trade Mart Utrecht wil beter inspelen op de behoeften van de verschillende sectoren en op de huidige ontwikkelingen en trends in deze markten. Voor het zover is, vinden in 2025 zoals vanouds de voor- en najaarseditie van de Retailbeurs plaats. Dan zijn de exposanten van alle verschillende productgroepen aanwezig.

 

Naast de Jewels & Luxury vakbeurs voor sieraden ontwikkelt Jaarbeurs in 2025 een nieuwe vakbeurs voor de Home & Living branche. Kitchen & Design moet de vakbeurs worden waar de branche samenkomt met een uitgebreid aanbod op het gebied van koken en wonen in het midden-hoge segment.

Marieke Groot, manager Trade Mart Utrecht: ‘We inspireren bezoekers met de nieuwste producten en trends, laten hen kennis opdoen over de laatste ontwikkelingen en bieden volop netwerkmogelijkheden aan. Ik kijk ernaar uit om de vakbeurs komend jaar verder vorm te geven zodat we ook hier een geweldig nieuw concept kunnen lanceren.’

 

Tijdens de beurzen die dit jaar nog in ‘oude’ stijl plaatsvinden licht de focus ligt niet alleen op de nieuwste trends en ontwikkelingen in de verschillende markten, maar er wordt ook stilgestaan bij de geschiedenis van Trade Mart. Daarnaast blijven de showrooms van Fashion & Lifestyle en Kitchen & Design op verschillende maandagen gedurende het jaar geopend.



Links

www.trademart.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, keuken, koken, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, platform, inkoop, #trademart, #trademartutrecht, #tmu, #jaarbeursutrecht

Gerelateerd nieuws
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden