Nieuwe koers en directie bij CS Schmalmoebel

Zaterdag 22 oktober 2016

CS Schmalmöbel heeft een nieuwe directeur, wil meer marktaandeel verkrijgen in Frankrijk en Engeland en gaat zich meer toeleggen op productontwikkeling.
Nieuwe koers en directie bij CS Schmalmoebel

De Duitse meubel- en slaapkamerfabrikant CS Schmalmöbel GmbH & Co KG heeft op de Haumesse Süd al een eerste stap in de uitbreiding en vernieuwing van haar aanbod gezet. Dit was volgens CS een succes en is daarom al begonnen met de ontwikkeling van andere producten, zo meldt Möbelmarkt. Op de komende Imm Cologne in januari 2017 wil het zich als een innovatief bedrijf presenteren met een versterkt verkoopteam en dus opnieuw nieuwe producten.

Achim Pfeffer volgt daarnaast Günter Ebmeyer op als directeur. Ebmeyer wordt bedankt voor het doorvoeren van een interne reorganisatie en herstructurering in de afgelopen jaren, maar moet nu plaatsmaken voor Pfeffer die deze koerswijziging op zich gaat nemen.

 



Links

www.csschmal.com
www.imm-cologne.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, personalia, imm, moebelmesse, keulen, cologne, imm cologne, meubelbeurs, agent, vertegenwoordiger, vertegenwoordiging

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
 
Luffa verkent grenzen
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden