Nieuwe huisstijl Van der Lelie

Donderdag 30 juli 2020

Gordijnenatelier Van der Lelie uit Leiden heeft een nieuwe huisstijl die naar eigen zeggen past bij hun identiteit en ambities: kwalitatieve vooruitgang, procesmatig denken, variëteit in diensten en kleur.
Nieuwe huisstijl Van der Lelie
Nieuwe huisstijl Van der Lelie

Vanaf deze zomer rijden elf eigen trucks (foto) van Van der Lelie voorzien van de nieuwe huisstijl door Europa om producten van en naar hun ateliers, distributiecentra en projectlocaties te vervoeren. Daarvoor werkte het bedrijf jarenlang samen met een Roemeens transportbedrijf. Maar door het transport volledig in eigen beheer te nemen wil het gordijnenatelier de kwaliteit en betrouwbaarheid van de leveringen verhogen.

Verder stelt Van der Lelie niets aan het beleid te veranderen en blijft het bedrijf zich dus richten op het configureren, confectioneren en monteren van interieurproducten voor de zakelijke markt. Ondanks corona is het gordijnenatelier positief verrast door het aantal orders dat aan hen is gegund.



Links

www.vanderlelie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, groothandel, grossier, atelier, gordijnatelier, gordijnenatelier, #gordijnenatelier, #vanderlelie

Gerelateerd nieuws
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden