Nieuwe huisstijl Incoda

Dinsdag 17 september 2019

Tijdens de openingsdag op zondag 15 september van de vakbeurs Incoda (Interieur Collectie Dagen) onthulde het beursteam de nieuwe huisstijl van het event in Evenementenhal Gorinchem.
Nieuwe huisstijl Incoda

De nieuwe huisstijl is een oase van rust met de segmenten waar het totaalconcept om draait en met vernieuwde kleuren. Interieur Collectie Dagen gaat deze huisstijl in 2020 doorvoeren en vindt dan plaats op 13-15 september.

“De nieuwe branding heeft veel overeenkomsten met de andere interieurvakbeurs van Easyfairs, namelijk Intirio. Aangezien Interieur Collectie Dagen en Intirio allebei sinds kort binnen hetzelfde bedrijf vallen, hebben we gekeken hoe we elkaar kunnen versterken. De samenwerking is gebaseerd op branding en kennis overdracht. Zowel Interieur Collectie Dagen als Intirio blijven twee aparte vakbeurzen die allebei een andere markt bedienen en een andere beleving hebben”, legt Mascha de Bruin (Head of Events Interior & Retail) uit.

Bezoekers kunnen vandaag - dinsdag 17 september - nog de beurs bezoeken. En aan het einde van de middag ook het Nationale Kampioenschap Parketleggen, Woning- en Projectstofferen en het Nationale Kampioenschap Meubelstofferen. bekijken. Op deze laatste beursdag wordt bekend wie zich de beste parketteur, stoffeerder en meubelstoffeerder mag noemen.




Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, easyfairs, evenementenhal, #incoda, #interieurcollectiedagen, #kennisplein, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden