Nieuwe huisstijl Incoda

Dinsdag 17 september 2019

Tijdens de openingsdag op zondag 15 september van de vakbeurs Incoda (Interieur Collectie Dagen) onthulde het beursteam de nieuwe huisstijl van het event in Evenementenhal Gorinchem.
Nieuwe huisstijl Incoda

De nieuwe huisstijl is een oase van rust met de segmenten waar het totaalconcept om draait en met vernieuwde kleuren. Interieur Collectie Dagen gaat deze huisstijl in 2020 doorvoeren en vindt dan plaats op 13-15 september.

“De nieuwe branding heeft veel overeenkomsten met de andere interieurvakbeurs van Easyfairs, namelijk Intirio. Aangezien Interieur Collectie Dagen en Intirio allebei sinds kort binnen hetzelfde bedrijf vallen, hebben we gekeken hoe we elkaar kunnen versterken. De samenwerking is gebaseerd op branding en kennis overdracht. Zowel Interieur Collectie Dagen als Intirio blijven twee aparte vakbeurzen die allebei een andere markt bedienen en een andere beleving hebben”, legt Mascha de Bruin (Head of Events Interior & Retail) uit.

Bezoekers kunnen vandaag - dinsdag 17 september - nog de beurs bezoeken. En aan het einde van de middag ook het Nationale Kampioenschap Parketleggen, Woning- en Projectstofferen en het Nationale Kampioenschap Meubelstofferen. bekijken. Op deze laatste beursdag wordt bekend wie zich de beste parketteur, stoffeerder en meubelstoffeerder mag noemen.




Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, easyfairs, evenementenhal, #incoda, #interieurcollectiedagen, #kennisplein, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Veel mogelijk met vouwgordijnen
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden