Nieuwe flagshipstore Revised

Donderdag 16 februari 2023

Vanaf vandaag heeft designlabel Revised een nieuwe flagshipstore in Antwerpen. In een monumentaal pand uit 1753 presenteert het label zijn producten.
Nieuwe flagshipstore Revised

Nederlandse ondernemer en Moooi medeoprichter Casper Vissers richtte in 2018 samen met zijn vrouw Suzy het designlabel Revised op. Volgens Visser is het merk duidelijk beïnvloed door dingen uit het verleden. Hoofdontwerper Sjoerd Vroonland ontwierp de eerste 44-delige serie meubels en accessoires, geïnspireerd door de jaren ’20, ’30, ’50 en ’60. De producten worden gemaakt Europese fabrieken, gevestigd in Duitsland, Italië, Nederland en Litouwen. Vervolgens worden zij voornamelijk verkocht aan particulieren, stylisten en (interieur)architecten.

 

De nieuwe winkel is gevestigd aan de Paardenmarkt 68 Antwerpen. Hier is de collectie te zien, en is persoonlijk interieuradvies beschikbaar. Op hetzelfde adres zijn ook de tapijtmakers Wool & Wire te vinden. Dit Belgisch merk maakt tapijten van natuurlijke materialen zoals wol, sisal en zeegras. En er zijn exclusieve showrooms voor vier merken die nieuw zijn voor de Nederlandse en Belgische markt: Gemla uit Zweden, Rex Kralj uit Slovenië en Tato Italia en Editions Milano uit Italië.



Links

www.editionsmilano.com
www.gemlaab.se
www.revised.com
www.rex-kralj.com
www.tatoitalia.com
www.woolandwire.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, shop, flagshipstore, retail, winkel, outlet, detaillist, detailhandel, advies, binnenhuisarchitect, winkel, #moooi, #revised, #woolenwire, #woolandwire, #woolwire, #gemla, #rexkralj, #tatoitalia, #editionsmilano

Gerelateerd nieuws
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden