Nieuwe filialen Bolia

Maandag 19 juli 2021

Het Deense woonmerk Bolia blijf uitbreiden, in meerdere Europese landen, waaronder Nederland. In juli opende de negende winkel in Nederland, de tiende volgt in augustus in Rotterdam.
Nieuwe filialen Bolia

Bolia is een merk voor Scandinavisch design, is 20 jaar geleden opgericht in Denemarken. Het merk is een dochterbedrijf van de Lars Larsen Groep, waar ook Actona, Daenisches Bettenlager, Jysk, Schou en Senge Specialisten onder vallen.

 

Tot nu toe heeft het bedrijf 68 winkels en webshops in 32 Europese landen. Daarnaast werkt Bolia samen met meer dan 600 dealers in meer dan 50 landen over de hele wereld en onderhoudt het een strategisch partnerschap met het US-American Steelcase Ltd. voor verkoop bij wereldwijde gespecialiseerde dealers.

 

De Nederlandse expansie is al even gaande. Zo schreven wij vorig jaar over een nieuwe winkel in Haarlem. In maart opende Bolia het nieuwe filiaal in Breda, en een andere nieuwe winkel opende in juli in Eindhoven (zie foto). In augustus volgt nog een vestiging, maar dan in Rotterdam. Samen vormen ze volgens het bedrijf een inspirerende aanvulling op zijn Nederlandse winkelfamilie.



Links

www.actonacompany.com
www.bolia.com
www.daenischesbettenlager.de
www.ilva.dk
www.interior-direct.com
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com
www.scancom.net
www.schou.com
www.sengespecialisten.dk

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, bed, matras, slaap, slapen, boxspring, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget, #daenischesbettenlager, #actonacompany, #bolia, #daenischesbettenlager, #ilva, #interiordirect, #jysk, #jysk, #larslarsengroup, #scancom, #schou, #sengespecialisten

Gerelateerd nieuws
 
Voorjaar bij Polspotten
lees verder
Jurylid European Retail Award
RND-directeur Eus Peters treedt toe tot jury van de eind 2024 gelanceerde European Retail Award, een initiatief van EK-Retail voor erkenning van zelfstandige Europese retailers.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
 
De moderne Agora
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden