Nieuwe filialen Bolia

Maandag 19 juli 2021

Het Deense woonmerk Bolia blijf uitbreiden, in meerdere Europese landen, waaronder Nederland. In juli opende de negende winkel in Nederland, de tiende volgt in augustus in Rotterdam.
Nieuwe filialen Bolia

Bolia is een merk voor Scandinavisch design, is 20 jaar geleden opgericht in Denemarken. Het merk is een dochterbedrijf van de Lars Larsen Groep, waar ook Actona, Daenisches Bettenlager, Jysk, Schou en Senge Specialisten onder vallen.

 

Tot nu toe heeft het bedrijf 68 winkels en webshops in 32 Europese landen. Daarnaast werkt Bolia samen met meer dan 600 dealers in meer dan 50 landen over de hele wereld en onderhoudt het een strategisch partnerschap met het US-American Steelcase Ltd. voor verkoop bij wereldwijde gespecialiseerde dealers.

 

De Nederlandse expansie is al even gaande. Zo schreven wij vorig jaar over een nieuwe winkel in Haarlem. In maart opende Bolia het nieuwe filiaal in Breda, en een andere nieuwe winkel opende in juli in Eindhoven (zie foto). In augustus volgt nog een vestiging, maar dan in Rotterdam. Samen vormen ze volgens het bedrijf een inspirerende aanvulling op zijn Nederlandse winkelfamilie.



Links

www.actonacompany.com
www.bolia.com
www.daenischesbettenlager.de
www.ilva.dk
www.interior-direct.com
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com
www.scancom.net
www.schou.com
www.sengespecialisten.dk

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, bed, matras, slaap, slapen, boxspring, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget, #daenischesbettenlager, #actonacompany, #bolia, #daenischesbettenlager, #ilva, #interiordirect, #jysk, #jysk, #larslarsengroup, #scancom, #schou, #sengespecialisten

Gerelateerd nieuws
 
Vidato weer ten onder
lees verder
Keymer failliet
Gisteren, 21 september, is door de Rechtbank Den-Haag na ruim een halve eeuw helaas het faillissement uitgesproken over de bekende meubelstoffengroothandel Keymer bv in Almere.
lees verder
Herstructurering Leolux
Meubelmerk Leolux brengt haar verkoopondersteunende werkzaamheden over van de kantoren in Venlo naar haar Experience Center in Breukelen. Het bedrijf wil efficiënter gaan werken door functies te combineren en daarvoor is deze reorganisatie noodzakelijk.
lees verder
Retailstemwijzer 2025 Nederland
Welke politieke partij in Nederland heeft de beste plannen voor de retail? Met negen belangrijke punten in de stemwijzer voor de retail die Inretail vandaag lanceert, wordt het snel duidelijk.
lees verder
Trappen route
Upstairs organiseert de open huizen route om inspiratie te krijgen voor het bekleden van trappen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden