Nieuwe fantasieën van Snurk

Donderdag 13 februari 2020

Snurk creëert fantasierijke prints voor beddengoed en loungewear. Het bedrijf komt met een nieuwe beddengoed collectie, die bestaat uit vijf nieuwe prints.
Nieuwe fantasieën van Snurk
Nieuwe fantasieën van Snurk Nieuwe fantasieën van Snurk Nieuwe fantasieën van Snurk Nieuwe fantasieën van Snurk

Al dekbedovertrekken van Snurk zijn gemaakt van 100% biologisch katoen, duurzaam geproduceerd in Portugal. De prints zijn verkrijgbaar in een- en twee-persoons maten. De naam zegt het al: Palm Beach (foto 1) wordt gesierd door tropische bomen en bladeren op beige biologisch katoen. Het bestaande Snurk dessin Breton Bonsoir (foto 2) is er nu ook in zachtroze. Verder is de bekende print hetzelfde.

 

De andere drie dessins zijn (vooral) voor kinderen. Zo is er Dragon (foto 3) een vriendelijke draak waarmee elk kind weg kan dromen. Clay Beach (4) maakt van het dekbedovertrek een strand speelmat, met dolfijnen, zonnen en een camping met kampuur op het kussenovertrek. Ninja (5) wordt gekenmerkt door een levensgrote ninja pop. In feite is hij echter 30cm groot en handgemaakt door de kunstenaar HunterPig uit Singapore.



Links

www.snurkamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, #snurkbeddengoed, #snurkamsterdam

Gerelateerd nieuws
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden