Nieuwe exposanten ETC 2019

Donderdag 18 juli 2019

Tijdens de zomermaanden verandert er veel in het ETC Design Center Europe. Er wordt een nieuw restaurant gebouwd, maar er komt ook een flink aantal nieuwe exposanten van naam bij.
Nieuwe exposanten ETC 2019
Nieuwe exposanten ETC 2019 Nieuwe exposanten ETC 2019

Zoals Interieurjournaal eerder al schreef gaat het ETC flink verbouwen. Er komt een nieuw restaurant (foto 1), in het midden van de bovenverdieping van het centrum. Dit moet een echte ontmoetingsplek in het hart van het gebouw worden. Zo wil het ETC hier in de toekomst ook meet & greets kunnen organiseren. Deze verbouwing betekent dat de bovenverdieping er in zijn geheel anders uit gaat zien. Zo verhuist Duran Lighting & Interiors naar de locatie van het huidige restaurant, terwijl Zimmer + Rohde de locatie van Duran overneemt.

 

Bezoekers van de najaarsbeurs ETC Design Experience, die van op 23 en 24 september plaatsvindt (zondag 22 september is het Consumenteninspiratiedag), zijn er ook verschillende nieuwe exposanten verwachten. Een grote naam op dit gebied is stoffenfabrikant Kvadrat (foto 2). Ook het Oostenrijkse Voglauer, een interieurbouwer, komt naar Culemborg. Viking liften is een andere nieuwe exposant, die zijn stempel ook onmiddellijk op het pand drukt dankzij de glazen lift die bij de entree geplaatst wordt.

 

Nog meer nieuwkomers zijn er in de vorm van Chezz Flooring (gietvloeren), Prestigious Textiles en Limited Edition met karpetten. Bedrijven als Baan, Monde, Rupert & Rupert, Anke van Goor en Fabric Brokers verhuizen intern, of breiden hun showroom uit.



Links

www.kvadrat.dk
www.vikingliften.nl
www.voglauer.com
www.chezzflooring.com
www.prestigious.co.uk
www.le.be
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, meubel, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #etcdesigncenter, #duran, #zimmer+rohde, #kvadrat, #voglauer, #vikingliften, #chezzflooring, #prestigioustextiles, #le, #LimitedEdition,

Gerelateerd nieuws
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden