Nieuwe exposanten en etalages op VPWI

Dinsdag 14 juni 2016

Bezoekers maken tijdens de komende editie van Vakdagen Parket & Woninginrichter (VPWI) in Gorinchem kans op het winnen van een complete, ingerichte etalage. En er zijn nieuwe exposanten!
Nieuwe exposanten en etalages op VPWI

Zoals vorig jaar al bekend werd, is VPWI van het voorjaar naar oktober verplaatst.
De organisator van deze vakdagen, Evenementenhal, en styling- en etaleerbureau Studio Glas werken samen aan deze etalage-winactie. Tijdens de beurs staat er een ingerichte etalage op de beursvloer, ingericht met materialen van aanwezige exposanten op basis van expertise van eigenaresse Marieke Glas. Deze etalage wordt - in combinatie met advies voor de gehele winkel - als winactie weggegeven.

Debbie de Bruijn van Evenementenhal. “Wij willen hiermee de beursbeleving een extra impuls geven, zodat we bezoekers meer bieden bij een bezoek aan de beurs. Beleving is sowieso een belangrijk speerpunt voor de komende editie.”

Eerder maakte Evenementenhal al bekend dat tijdens VPWI Gorinchem het NK Woningstofferen plaatsvindt. Dat is de laatste jaren een vast onderdeel geworden van de vakbeurs.

VPWI is jaarlijks goed voor ruim 8.000 bezoekers. In 2016 vindt het driedaagse evenement plaats op 10, 11 en 12 oktober.

De afgelopen tijd is gebruikt om exposanten op het gebied van vloeren te werven en uit te breiden met raamdecoratie en wandbekleding. Het aantal was eind mei verdubbeld naar bijna 40 exposanten, waaronder een aantal terugkomers en ook geheel nieuwe namen. De voorlopige deelnemerslijst is hier of hier in te zien.

 



Links

www.evenementenhal.nl/vpwi

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
 
Vakmanschap in stoffen
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden