Nieuwe exportleider Himolla

Woensdag 24 maart 2021

Markus Lutz is de nieuwe international sales director bij Himolla. De meubelfabrikant is er zeker van dat Lutz hun groeistrategie in de export zal ontwikkelen en succesvol zal uitvoeren.
Nieuwe exportleider Himolla

Markus Lutz neemt de functie over van Eric Thomas, die Himolla op eigen verzoek op 1 maart verliet. Tot zijn promotie werkte Lutz al zeven jaar bij de Duitse fabrikant. Hij was als exportmanager met veel succes verantwoordelijk voor de divisie Azië en Overzee.

 

Lutz heeft volgens de meubelfabrikant uit Taufkirchen/Vils uitgebreide ervaring met het internationale zakendoen en is goed in het omgaan met veeleisende klanten.



Links

www.himolla.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, bank, fauteuil, zitmeubel, stoel, personalia, #himolla, #exportleiter, #internationalsalesdirector, #salesdirector, #markuslutz, #promotie, #interieur, #meubilair

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden