Nieuwe exportleider Himolla

Woensdag 24 maart 2021

Markus Lutz is de nieuwe international sales director bij Himolla. De meubelfabrikant is er zeker van dat Lutz hun groeistrategie in de export zal ontwikkelen en succesvol zal uitvoeren.
Nieuwe exportleider Himolla

Markus Lutz neemt de functie over van Eric Thomas, die Himolla op eigen verzoek op 1 maart verliet. Tot zijn promotie werkte Lutz al zeven jaar bij de Duitse fabrikant. Hij was als exportmanager met veel succes verantwoordelijk voor de divisie Azië en Overzee.

 

Lutz heeft volgens de meubelfabrikant uit Taufkirchen/Vils uitgebreide ervaring met het internationale zakendoen en is goed in het omgaan met veeleisende klanten.



Links

www.himolla.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, bank, fauteuil, zitmeubel, stoel, personalia, #himolla, #exportleiter, #internationalsalesdirector, #salesdirector, #markuslutz, #promotie, #interieur, #meubilair

Gerelateerd nieuws
Traditionele stoel in nieuw jasje
De traditionele stoel uit de Portugese regio Alentejo krijgt een eigentijdse vertaling. Ontwerper Marco Sousa Santos grijpt met de R&B Dining Chair voor Branca Lisboa terug op een vertrouwd meubeltype.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden