Nieuwe exportleider Himolla

Woensdag 24 maart 2021

Markus Lutz is de nieuwe international sales director bij Himolla. De meubelfabrikant is er zeker van dat Lutz hun groeistrategie in de export zal ontwikkelen en succesvol zal uitvoeren.
Nieuwe exportleider Himolla

Markus Lutz neemt de functie over van Eric Thomas, die Himolla op eigen verzoek op 1 maart verliet. Tot zijn promotie werkte Lutz al zeven jaar bij de Duitse fabrikant. Hij was als exportmanager met veel succes verantwoordelijk voor de divisie Azië en Overzee.

 

Lutz heeft volgens de meubelfabrikant uit Taufkirchen/Vils uitgebreide ervaring met het internationale zakendoen en is goed in het omgaan met veeleisende klanten.



Links

www.himolla.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, bank, fauteuil, zitmeubel, stoel, personalia, #himolla, #exportleiter, #internationalsalesdirector, #salesdirector, #markuslutz, #promotie, #interieur, #meubilair

Gerelateerd nieuws
 
Van Rossum breidt Cairn uit
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
 
LD Seating introduceert Pod en Nido
lees verder
 
Domo vraagt faillissement aan
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden