Nieuwe elementen 6400 bank

Maandag 11 november 2024

Meubelfabrikant Gelderland breidt de 6400 bank, ontworpen door de Nederlandse ontwerpers Henk en Roderick Vos, uit met nieuwe modulaire elementen.
Nieuwe elementen 6400 bank
Nieuwe elementen 6400 bank Nieuwe elementen 6400 bank

De 6400 bank is ontworpen door Roderick Vos en dat geldt ook voor de nieuwe opties, waarmee gebruikers volgens de designer de ideale opstelling kunnen maken. Of het nu een klassieke rechte bank, een hoekbank, of een speelse modulaire bank is. Door de elementen in verschillende kijkrichtingen aan elkaar te schakelen ontstaat een dynamische opstelling. De bank is beschikbaar in een breed scala aan stoffen, kleuren en poten.

 

De 6400 serie wordt met gespecialiseerd vakmanschap gemaakt in de fabriek van Gelderland in Culemborg. De kenmerkende stripstoffering maakt het mogelijk de bank opnieuw te stofferen en op de beukenhouten romp geeft het bedrijf 20 jaar garantie.



Links

www.gelderlanddesign.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelretail, meubelsector, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, stoel, fauteuil, tafel, bank, #gelderlandgroep, #gelderlandgroup, #dutchgelderlandgroup, #dgg,

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden