Nieuwe eigenaren Riverdale

Dinsdag 20 januari 2026

De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
Nieuwe eigenaren Riverdale
Nieuwe eigenaren Riverdale

De Nederlandse ondernemers Sjoerd Trompetter en Jochem Hes, bekend van huidverzorgingsmerk Naïf, hebben een nieuwe stap gezet in hun ondernemersloopbaan door het woonmerk Riverdale over te nemen en actief te gaan besturen. Deze ontwikkeling volgt ongeveer een half jaar nadat het duo zich terugtrok uit de dagelijkse leiding van het verzorgingsmerk dat zij in 2013 hebben opgericht.

 

Sinds begin dit jaar zijn Trompetter en Hes betrokken bij Riverdale, waar zij samen met het bestaande team de bedrijfsvoering oppakken. Hun doel is om het assortiment van de woonformule scherper te positioneren en de innovatie binnen de productlijnen te versterken. Daarbij leggen zij nadruk op duurzaamheid en een bewuste productstrategie, richting een marktbenadering die aansluit op actuele consumenten- verwachtingen.

 

In hun gezamenlijke verklaring benadrukken de ondernemers het potentieel van Riverdale op de lange termijn. Ze zien kansen om het merk te moderniseren zonder daarbij afstand te doen van de elementen die bestaande klanten waarderen. Onder hun leiding wil het bedrijf zowel het productaanbod verfijnen als processen verduurzamen.

 

Riverdale werd in 1993 opgericht en is sinds 2006 actief onder de huidige merknaam. Na het faillissement in 2022 vond het woonlabel kort daarna een doorstart dankzij de steun van een lokale investeringsgroep. Met de nieuwe eigenaren aan het roer streeft Riverdale ernaar om de continuïteit van het bedrijf te waarborgen en een strategische herpositionering door te voeren.

 

De overname door de Naïf-oprichters markeert een opvallende schakel in hun ondernemersloopbaan en onderstreept de aantrekkingskracht van bekende consumentenmerken voor ervaren oprichters die nieuwe groeimogelijkheden zoeken.



Links

www.riverdale.nl

Tags

nieuws, interieur, overname, huidverzorging, merk, ondernemers, aandelen, leiding, directie, consumentenverwachting, actueel, marktbenadering, woonaccessoires, meubelen, bedrijf, strategie, herpositionering, faillissement, innovatie, assortiment, woonformule, duurzaamheid, productstrategie, leiding, verzorgingsmerk, #riverdale, #naïf

Gerelateerd nieuws
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Woningen blijven duur
Het woningaanbod en hypotheekrentes in Nederland lopen op, maar prijsdalingen blijven voorlopig uit, zo meldt de ING bank.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden