Nieuwe eigenaar Sympa

Vrijdag 03 mei 2024

De Belgische meubelfabrikant Sympa uit Ittre heeft een nieuwe eigenaar en ceo: Tanguy Grusenmeyer.
Nieuwe eigenaar Sympa

Tanguy Grusenmeyer (foto) nam in 2019 de interieurzaak Living Plus uit Dendermonde over. Daarvoor was hij een jaar lang mede-eigenaar van de raamdecoratiezaak Burigat uit Gent, terwijl hij daartussen door een jaar als investeringsbankier werkte.

Afgelopen januari startte Grusenmeyer volgens Interieurunie bij Sympa, dat hij heeft overgenomen van de drie vorige eigenaren Guy Lowies, Alexis Habils en Eric Lenglois. Grusenmeyer blijft als ceo de komende jaren overigens met hen samenwerken.

Sympa, dat in 2026 50 jaar bestaat, is wellicht bekend van labels Gorini, Karma Collection, Manhattan, Olta en Spirit. De hoogste prioriteit in het verbeteren van de bedrijfsvoering zit vooral in de marketing, zo stelt Grusenmeyer. Zo is de site van Sympa op dit moment van schrijven nog 'under construction'.



Links

www.burigatdecoratie.be
www.livingplus.be
www.sympa.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, zitmeubel, bank, sofa, lounge, zitplek, hoekbank, personalia, #burigatdecoratie, #livingplus, #sympa

Gerelateerd nieuws
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden