Nieuwe DWI evenementen

Dinsdag 15 maart 2022

Pak de agenda er maar bij, want de data van aankomende evenementen in De Woonindustrie zijn bekend.
Nieuwe DWI evenementen

In het voorjaar zijn interieurspecialisten natuurlijk van harte welkom in De Woonindustrie (DWI), ook op de speciale evenementen. Zo vinden op maandag 28 maart en maandag 4 april de Spring Marketdays plaats.

 

Op 25 april staat MDXL Project & Interieur gepland. Dit evenement speciaal voor de contractmarkt werd verschoven van november 2021 naar deze datum.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, verlichting, licht, marketday, marketdayxl, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #springmarketdays, #MDXLProjectenInterieur

Gerelateerd nieuws
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
 
Lente noviteiten Grau
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden