Nieuwe Donum Antwerpen

Donderdag 25 september 2014

Op 10 oktober opent Donum zijn nieuwe winkel in Antwerpen. De opening gebeurt in samenwerking met B&B Italia, Knoll, Vitra, Cassini, Alessi en Studio Pieter Stockmans.
Nieuwe Donum Antwerpen

De nieuwe Donum is gevestigd in het voormalige APRA-ziekenhuis aan de Frankrijklei. De verhuizing is een logische stap voor de succesformule van Donum. Naast het aanbod in accessoires worden de interieurcollecties en het geven van interieuradvies steeds belangrijker. Om de meubelcollecties goed tot hun recht te laten komen, was de huidige locatie te klein. De nieuwe winkel aan de Frankrijklei bedraagt straks circa tweeduizend vierkante meter. Na de herinrichting van het ‘Operaplein’ in Antwerpen zal het hier nog meer dan voorheen een toplocatie zijn. 

 

Donum werkt met een team van interieurarchitecten en stelt ook zijn winkelruimte, stalen en expertise ter beschikking aan zelfstandige interieurarchitecten en stylisten. Via dit zogenaamde Pro Donum concept kunnen zij hier samen met hun klanten meubelen, tapijten, verlichting en raamdecoratie uitkiezen.



Links

www.donum.be

Tags

wonen, interieur, wooncentrum, interieurwinkel, woonwinkel, meubel, slapen, interieurbekleding, vloer, verlichting, lamp, woonaccessoire, decoratie-artikel

Gerelateerd nieuws
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden