Nieuwe directie Vriesco

Vrijdag 01 mei 2026

Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
Nieuwe directie Vriesco

Johanna Jorritsma (afbeelding midden), de directeur van de koninklijke firma Vriesco, ook wel bekend onder de naam A House of Happiness, heeft Ludo Laanstra (links) als commercieel directeur en Lianne Faber (rechts) als financieel directeur gevraagd om samen met haar te gaan ondernemen en het bedrijf te leiden.

Op Linkedin stelt ze: 'Niet langer alleen op de bok, samen met Ludo en Lianne aan het stuur! Ooit (1996 [red.]) begonnen met drie compagnons. Door de jaren heen ben ik als enige eigenaar overgebleven en de afgelopen vijf jaar heb ik het alleen gedaan. Dat voelde nooit zwaar of onoverkomelijk, maar eerlijk is eerlijk: het is soms ook gewoon ‘allenig’.

Vanaf dag één heb ik gebouwd met een lange termijn visie. Een gezonde, duurzame toekomst die niet alleen van mij afhankelijk is, maar juist gedragen wordt door sterke mensen om mij heen.

Daarom ben ik extra blij dat deze jonge, ambitieuze professionals ervoor kiezen om samen met mij te ondernemen. Beide zeer kundig in hun vak, met waardevolle externe expertise en we draaien al een aantal jaren succesvol samen.
Maar minstens zo belangrijk: het zijn gewoon geweldige mensen. Dat maakt het verschil. Ludo Laanstra Commercieel directeur en Lianne Faber financieel directeur: “we will rock the future”!

Veel vertrouwen in wat we samen en met de organisatie verder gaan neerzetten.'



Links

www.ahouseofhappiness.com

Tags

nieuws, interieur, gordijnen, certificering, aanbieder, duurzaamheid, milieu, impact, arbeidsomstandigheden, confectie, betrokkenheid, maatschappelijk, bestuur, toets, producten, materialen, bedrijfsvoering, ecologisch, voetafdruk, recycling, hernieuwbaar, grondstoffen, leeuwarden, personalia, #vriesco, #royalvriesco, #ahouseofhappiness

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder
 
De Kock toont collectie in Mas
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden