Nieuwe directeur PPC

Dinsdag 20 december 2022

Vanaf 1 januari heeft de Plinten & Profielen Centrale een nieuwe operationeel directeur die het bedrijf al van binnen en buiten kent.
Nieuwe directeur PPC

Danny Benschop (foto, midden, met het hoogst geheven glas champagne, tussen Lisa en Peter Klaassen) mag zich vanaf de start van 2023 operationeel directeur van PPC noemen.

Danny is 8,5 jaar geleden begonnen als stagiair tijdens zijn opleiding Business Management. Via verschillende afdelingen van binnendienst tot productmanagement, is hij doorgestroomd naar het begeleiden van inkoop bij de verschillende PPC-filialen.

Na het hele bedrijf gezien te hebben was het nu tijd voor zijn volgende stap: operationeel directeur. Daar is vandaag op geproost!



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, hospitality, plint, profiel, lijst, laminaat, houten vloeren, ondervloeren, vloerbedekking, vloer, pvc, lvt, vinyl, personalia, #plintenenprofielencentrale, #ppc

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe verkoopdirecteur Infloor
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
 
Premium presentatie Coretec werkt
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden