Nieuwe directeur Light + Building

Donderdag 02 juli 2020

De volgende editie van de biënnale Light + Building in 2022 staat onder de hoede van een nieuwe directeur.
Nieuwe directeur Light + Building
Nieuwe directeur Light + Building

Begin juli 2020 zal de huidige directeur, ​​Maria Hasselman (foto 2), de leiding van verlichtingsvakbeurs Light + Building overdragen aan Johannes Möller (foto 1). Hasselman gaat in augustus met pensioen. Ze heeft sinds 2000, dus twintig jaar lang de verantwoordelijkheid voor de beurs gedragen. Met succes: van 1.900 exposanten en 110.000 bezoekers in 2003, verdubbelde de beurs bijna naar 2.700 exposanten en 220.000 bezoekers in 2018.
 
Johannes Möller heeft jarenlang verkoopervaring opgedaan met de Prolight + Sound-beurs voordat hij vier jaar als persoonlijk assistent van de president en de ceo van Messe Frankfurt werkte. Vervolgens werd hij in 2017 benoemd tot directeur van het Brand Management and Development Team in de Technology Business Unit van het bedrijf.

Johannes Möller: 'Het is mijn doel om voor alle betrokkenen de beleving van de beurs te vergroten, onder meer door het gebruik van digitale kanalen. Daarom zal het portfolio binnenkort worden aangevuld met een verscheidenheid aan formaten, zoals podcasts, online product- en trendshows en internetdiscussiefora.'

Dit jaar verviel vanwege corona de beurs, waardoor de volgende Light + Building met Intersec Building pas weer van 13-18 maart 2022 in Frankfurt am Main gepland staat.




Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, personalia, #corona, #lightbuilding, #messefrankfurt

Gerelateerd nieuws
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Opening Tica projects Venlo
Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden