Nieuwe directeur Inretail

Woensdag 30 oktober 2024

Het bestuur van Koninklijke Inretail heeft Arno Commandeur (58) unaniem benoemd tot zakelijk directeur van de brancheorganisatie voor ondernemers in non-food retail.
Nieuwe directeur Inretail

Arno Commandeur vormt samen met algemeen directeur Jan Meerman vanaf 1 december de directie van Inretail. Hij brengt ruime ervaring mee in ondernemerschap en zakelijke dienstverlening, organisatieontwikkeling en ICT. Zo was hij eerder verbonden aan onder andere The Future Group en Conclusion.
 
'Met de komst van Arno is het directieteam op nieuwe sterkte. In diverse gesprekken in uiteenlopende samenstellingen kwamen zijn enthousiasmerende en verbindende leiderschapsstijl en focus op voortdurende verbeterpunten duidelijk naar boven. Dat zijn waardevolle kwaliteiten die een koninklijke club van professionals nog krachtiger maakt en nog beter voorbereid op de toekomst,' aldus Jan Meerman.
 
De directiefunctie bij Inretail kwam vacant door het vertrek van Udo Delfgou die op 1 oktober startte als algemeen directeur van Koninklijke Horeca Nederland.



Links

www.inretail.nl

Tags

nieuws, interieur, inrichting, branchevereniging, brancheorganisatie, belangen, ondernemers, inspiratie, interieuradvies, personalia, #inretail, #arnocommandeur, #janmeerman

Gerelateerd nieuws
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden