Nieuwe designverlichting van Maretti

Dinsdag 04 juni 2019

Maretti Lighting, het Nederlandse verlichtingsbedrijf, introduceert een aanvulling op de Tribe collectie van Piet Boon en een collectie tuinverlichting.
Nieuwe designverlichting van Maretti
Nieuwe designverlichting van Maretti Nieuwe designverlichting van Maretti

Maretti Lighting ontwerpt, produceert en levert designverlichting. Onderworpen door designers als Piet Boon, Marcel Wolterinck, Eric Kuster en Jan des Bouvrie. Veel hiervan wordt geproduceerd in een werkplaats van tienduizend vierkante meter in Almere.

 

Tijdens Salone del Mobile toonde Maretti de Tribe collectie van Piet Boon (foto 1): naast zwart, wit en brons is de collectie nu ook in grey aluminium metallic (foto 1 rechts) beschikbaar. De Tribe Floor zorgt voor een compacte lichtbundel en is volgens Maretti bij uitstek geschikt om een donkere hoek in het licht te zetten, of als leeslamp. De Tribe serie bestaat uit vloerlampen, wandlampen, tafellampen en railspots.

 

De Tribe collectie is te zien in de boardroom van Piet Boon bij Maretti en in hun showroom in het ETC Design Center, ongetwijfeld net als de nieuwe Faro serie tuinverlichting (foto 2+3). De Faro is er als wandlamp en tuinpilaar.



Links

www.erickuster.com
www.etcdesigncenter.nl
www.jandesbouvrie.com
www.maretti.com
www.pietboon.com
www.wolterinck.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, outdoor, tuinverlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, Piet Boon, Marcel Wolterinck, Eric Kuster, Jan des Bouvrie, maretti, Salone del Mobile, #salonedelmobile, #jandesbouvrie, #erickuster, #marcelwolterinck, #pietboon, #maretti, #etcdesigncenter

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden