Nieuwe designbeurs Kortrijk

Woensdag 22 februari 2023

In Kortrijk wordt dit najaar een gloednieuw interieurevent gehouden: Design Nation. De nieuwe designbeurs is gepland van 19-20 oktober 2023.
Nieuwe designbeurs Kortrijk

Tijdens dit nieuwe vakevent Design Nation voor de design sector wil organisator Xpo Kortijk de gelegenheid bieden om designproducten en de trends van morgen voor te stellen. Als exposanten wordt een breed interieuraanbod beoogd uit de productcategorieën meubilair (wonen, slapen, ontspannen, outdoor), verlichting, vloeren, tapijten, textiel, indoor ramen en deuren, sanitair en designelementen algemeen.

Exposanten kunnen voor één van de drie gedefinieerde all-in-oppervlaktes kiezen in een volgens de organisatie 'bijzonder aantrekkelijke totaalscenografie'. Elke standhouder kan zijn producten wel op een heel eigen manier presenteren. De beursvloer is ingericht in een Tetris geïnspireerde lay-out, zodat bezoekers echt op ontdekking moeten en verrast worden. Sfeer en beleving zijn volgens de organisatie key.

Tijdens het event is ook ruimte voor seminars en workshops, die zich richten op de ‘Future Trends’ die professionals signaleren. De meubelretail wordt uitgenodigd als vakbezoeker, maar Design Nation richt zich ook nadrukkelijk op aankopers en beslissingsnemers die actief zijn in de contract/projectmarkt. Design Nation hanteert een een ‘invitation only’ beleid.

Vanaf nu kunnen exposanten zich inschrijven voor Design Nation. Met het nieuwe event wordt een gat opgevuld dat ontstond toen de Biënnale Interieur Kortrijk in 2022 opnieuw geen doorgang vond. Sinds 2018 vond daardoor geen designevent meer plaats in de Kortrijk Xpo.



Links

www.design-nation.eu
www.interieur.be
www.kortrijkxpo.be

Tags

Nieuws, wonen, interieur, inrichting, meubel, textiel, licht, verlichting, stof, vloer, design, designbeurs, directie, directeur, personalia, kortrijkxpo, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, ##biennaleinterieur, #kortrijkxpo, #designnation

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden